Kent főheriff - High Sheriff of Kent
A főparancsnok a Korona alatti legrégebbi világi hivatal (1974 előtt a korábban seriffként ismert hivatal ). Korábban a főparancsnok volt a megye fő bűnüldözési tisztje, de az évszázadok során a poszthoz kapcsolódó feladatok nagy részét máshová helyezték át, vagy mára megszűntek, így funkciói mára nagyrészt szertartásosak. A főparancsnok minden márciusban változik.
Ez a Kent magas rangú seriffjeinek listája .
11. század - 14. század
Dátumok | Név |
---|---|
c. 1040 – c. 1044 | Eadsige |
c. 1051– | Robert of Jumièges |
? –1066 | Oswald |
1067–1070 | Alain de Buckland (1045–1108) |
1077–1100 | Haimo |
1145 | Nicholas de Moels |
1154 | Rualon |
1155–1160 | Ralph Picot |
1161–1166 | Hugh a chilhami Dovorból |
1167 | Richard de Lucy |
1168–1174 | Gervase de Cornhill |
1175 | Gervase és Robert Fitz-Bernard |
1176–1183 | Robert Fitz-Bernard |
1184 | Vilmos, Munevile -i Nigel fia |
1185–1188 | Allen of Fremomh Valoynes |
1189–1193 | Reginald de Cornhill |
1194 | Szent Mardali Vilmos |
1195 | Walter, Derman fia |
1196–1209 | Reginald de Cornhill |
1210–1215 | John Unam of Selling és Reginald de Cornhill fia |
1216–1222 | Hubert de Burgh és Hugh, Warehorne -i Windlesores |
1223–1225 | Hubert de Burgh és Roger Grimston |
1226–1231 | Hubert, Boroz és William Brito |
1232–1238 | Crystal Bertram |
1239–1240 | Humphrey, Bohun, Essex grófja |
1241 | Peter Subaudie és Bertram Cryall |
1242 | Crystal Bertram és Cobham János |
1243–1247 | Bertram de Criol |
1248–1255 | Reginald of Cobham |
1256 | Walter Bersted és Reginald of Cobham |
1257–1258 | Iseling tömeges fizetője |
1259–1261 | John of Cobham |
1262 | Robert Walerand és Thomas Delaway. |
1263–1264 | Roger de Leybourne |
1265–1267 | Roger de Leybourne és Bourne -i Henry |
1268–1270 | István a Penchester -i Allington -kastélyból Maidstone közelében és Henry of Leese. |
1271–1272 | Henry Malmains, Pluckley (hivatalában meghalt) |
1272–1273 | Heveri Vilmos a heveri kastélyból |
1273 | William Haute, Petham (csak az év hátralévő részében) |
1274–1277 | Valoynes -i Vilmos, Swerdlin és Repton |
1277 | Henry Perot, Knowlton (csak az év hátralévő részében) |
1278–1281 | Robert of Scothon |
1282–1284 | Péter az iselingi vadászmezőből. |
1285 | Hamo of Gatton of Throwley |
1286–1288 | William of Chellesfield of Chelsfield |
1289–1290 | Bramshot -i Vilmos |
1291 | John of Northwood Miltonban, Sittingbourne közelében |
1292 | John of Northwood és John of Bourne |
1293–1295 | Bourne -i János |
1296–1297 | William Trussell |
1298 | Henrik Apuldorefieldből |
1299 | John of Northwood Miltonban, Sittingbourne közelében |
1300–1301 | Henry of Cobham of Rundal in Shorn |
1302–1303 | Warreis of Valloynes |
1304–1305 | John of Northwood Miltonban, Sittingbourne közelében |
1306 | William of Cossenton Aylesfordban |
1307 | Henrik Cobham |
1308–1312 | Blunde János |
1313–1314 | William of Basing és John ifjabb Haudlo |
1315 | Henrik Cobham |
1316 | John Malemaines of Hoo |
1317 | John Malemaines of Hoo és John Fremingham |
1318 | John Fremingham és Henry Sarden |
1319 | Henry Sarden és William Septvans |
1320 | |
1321–1322 | William Septvans Miltonból és Ralph Savage |
1323 | John Shelvige, Shelvige Barne |
1324–1325 | Freminghami János |
1326 | Ralph of St. Laurence of Swaycliffe |
1327 | Orlanstoni Vilmos |
1328 | Orlanstoni Vilmos helyére Shelvige János lépett |
1329–1330 | Roger de Raynhamet a Bourne -i John váltotta fel |
1331–1332 | Thomas of Brockhall és Laurence of St. Laurence |
1333–1335 | István Cobham |
1336 | Thomas of Brockhall of Saltwood |
1337–1338 | William Morant, a Chevenning -i Morant's Court -ból |
1339 | Henry of Valoynes of Repton in Ashford |
1340 | John de Mereworth, Mereworth |
1341 | John de Mereworth, Mereworth és John Widleston |
1342–1345 | John Widleston |
1346 | Knowltoni Langley Vilmos |
1347 | Freminghami János |
1348 | William Langley és Arnold Savage, a Bobbing |
1349 | William Langley, Knowlton |
1350 | William Langley, Knowlton |
1351 | James Le Pine, East Sutton |
1352 | William Apuldorefield (Linsted) |
1353 | James le Pine, East Sutton |
1354 | Reginald de Dyke, a sussexi Dykes családból . |
1355 | Gilbert, egertoni Hels |
1356 | Apuldorefieldi Vilmos, Linsted |
1357 | Ralph Fremingham, Fremingham |
1358 | William Makenade, Preston |
1359–1361 | Apuldorefieldi Vilmos, Linsted |
1362 | William Pimpe, Nettlested |
1363 | Apuldorefieldi Vilmos, Linsted |
1364–1366 | Jeffrey Culpeper, Preston Hall, Aylesford . |
1367 | Richard a Shelwich -i Leese -ben |
1368 | John of Brockall of Saltwood |
1369 | John Culpeper, Bayhill, Pembury . |
1370 | Vilmos Apuldorefeild of Linsted |
1371 | William Pimpe, Nettlested |
1372 | John Barry, Sevington |
1373 | Jeffrey Culpeper, Preston Hall, Aylesford. |
1374 | Robert Nottingham, a Milsted |
1375 | William Pimpe, Nettlested |
1376 | Nicholas a Crouch of Great Chartban |
1377 | Henrik, Lulded -i Apuldorefeild |
1378 | Sir Thomas Cobham , Randall, Shorne és Allington Castle |
1379 | Freninghami János, Farningham, Laza és Nyugat -Barming |
1380 | James of Peckham , Wrotham |
1381 | William Septuans, Milton Septuans |
1382 | Arnold Savage , Bobbing |
1383–1384 | Thomas Brockhill , Saltwood |
1385 | Robert Corbie, Boughton |
1386 | Arnold Savage , Bobbing |
1387 | Ralph St Leger, Ulcomb |
1388 | Guildfordi Vilmos |
1389 | James Peckham , Wrotham |
1390 | William Burcester , Hunton |
1391 | Richard Berham, Berham |
1392 | Thomas Chich, a Canterbury melletti Dungeon alias Thomas Chicche, Balnerley vagy Balverley |
1393 | William Barry, Sevington |
1394 | Freninghami János, Farningham, Laza és Nyugat -Barming |
1395 | Sir Thomas Culpeper, Bayhill, Pembury . |
1396 | Sir Nicholas Haute , Waltham Hall, Waltham |
1397 | Thomas St. Leger, Ulcomb |
1398 | Nicholas Potyn , Sheppey |
1399 | John Boteller , Graveney |
15. század - 16. század
Dátumok | Név |
---|---|
1400 | Robert Clifford , Canterbury |
1401 | Thomas Ludlow |
1402 | John Digges |
1403 | Thomas Chicche , Beverley, Canterbury, esetleg Thomas Chicche fia, volt seriff, qv |
1404–1405 | Richard Clitheroe , Ash-next-Sandwich |
1406 | Valentine Barret, Pery Court |
1407 | Henry Horne Kenardingtonból |
1408 | Edward vagy Edmund Haute |
1409 | William Snayth, Addington, meghalt 1409. |
1410 | Reynold Pympe , Nettlestead |
1411 | John Darell , Calehill |
1412 | William Notebenn , Ash, Sandwich közelében |
1413 | William Clifford, Bobbing |
1414 | Robert Clifford , Canterbury |
1415 | William Langley, Knowlton |
1416 | William Darell, Calehill |
1417 | John Darell , Calehill |
1418 | Richard Clitherow, Ash |
1419 | John Burge (Eatonbridge) |
1420–1421 | William Haute , Bourne Place, Hautsbourne, Bishopsbourne . |
1422 | John Darell , Calehill |
1423 | William Cheyne , Shurland, Sheppey |
1424 | John Rickhill, Frindsbury |
1425 | William Clifford, Bobbing |
1426 | Sir William Culpeper, Scotshall, Oxen Hoath . |
1427 | Thomas Ellis , Kennington |
1428 | William Scott, brabourne -i |
1429 | John Peche, Littington |
1430 | John St Leger , Ulcombe |
1431 | Edward Guildford , Halden, Rolvenden |
1432 | William Buriston, Hunton |
1433 | Richard Woodvile, a Mote kastélyból Maidstone -ban |
1434 | William Clifford, Bobbin |
1435 | William Manston, Manston, Thanet |
1436 | James Fiennes, 1. báró Saye és Sele , a Kemsing and Seal -ből |
1437 | Richard Waller, a speldherst -i Groombridge -ből |
1438 | Edward Guildford, Halden, Rolvenden |
1439 | Sir Gervase Clifton , Bradbourne |
1440 | John Yeard Dentonból Eleham közelében |
1441 | John Warner, Sheppey |
1442 | William Maries, Preston |
1443 | Sir Thomas Browne , Beechworth |
1444 | William Cromer, Tunstall ( Jack Cade ölte meg ) |
1445 | John Thorneberry Fevershamből |
1446 | William Isley, Sundridge |
1447 | William Kene, Ospring |
1448 | Stephen St. Leger, Ulcomb |
1449 | Henry Cromer, Tunstall. |
1450 | Sir Gervase Clifton , Bradbourne |
1451 | Robert Horne, Kinardington |
1452 | Thomas Ballard, Horton |
1453 | John Fogge, a Repton Ashfordban |
1454 | John Cheney, Shurland, Sheppey, Kt, |
1455 | Philip Belknap, a Mote |
1456 | Alexander Iden ( Jack Cade elfogója ) |
1457 | John Guildford, Halden, Rolvenden |
1458 | Sir Gervase Clifton , Canterbury, Kt. |
1459 | Sir Thomas Browne , Beechworth |
1460 | Sir John Scott, Scot's Hall |
1460 | János Isaac, Patricksborne |
1461–1462 | Sir William Peach, Lullingstone, Kt. |
1463 | John Digges, Barham |
1464 | Alexander Clifford, Bobbing |
1465 | Sir William Haute , Bourne Place, Bishopsbourne. (első időszak) |
1466 | Sir John Culpeper, Kt. |
1467 | Ralph I. St. Leger († 1470) Ulcombe |
1468 | Henry Ferrers, Peckham |
1469 | John Bramstone, Preston |
1470 | Sir Richard Culpeper , Oxonhoath , West Peckham . |
1471 | James Peckham, Yaldham, Wrotham |
1472 | Sir John Fogge a Reptonból , Ashford., Kt |
1473 | John Isley, Sundridge |
1474 | Sir William Haute , Bourne Place, Bishopsbourne. (második időszak) |
1475 | John Green, Chesilhurst |
1476 | William Cheney, Shurland |
1477 | Richard Haute, Ightham Mote |
1478 | Richard Lee, Delce |
1479 | Sir John Fogge, a Repton Ashfordban, Kt. |
1480 | George Brown, Wickham |
1481–1482 | Richard Haute, Ightham Mote |
1483 | Sir William Haute, Bourne Place, Bishopsbourne |
1484 | John Barrune, a Grangeham -i Grange -ből |
1485 | Sir R. Brakenberry , a Mote (megölte Bosworth, 1485) |
1485 | William Cheney, Shurland, Sheppey |
1486 | John Pimpe, Nettlested |
1487 | Henry Ferrers a Nagy Peckhamből |
1488 | Walter Roberts a Cranbrook -i Glastenbury -ből |
1489 | Sir William Boleyn, a Hever kastélyból |
1490 | Sir William Scott , brabourne -i |
1491 | John Darell |
1492 | Thomas Kempe, Ollantigh, Wye |
1493 | Sir Richard Guildford , Halden, Rolvenden, Kt. |
1494 | John Pech, Lullingstone |
1495 | John Digges, Barham |
1496 | Sir James Walsingham, Scadbury Manor, Chislehurst közelében |
1497 | Lewes Clifford, Bobbing |
1498 | Robert Wotton, Boughton Place , Boughton Malherbe . |
1499 | Sir Alexander Colepepper, Bedgbury . |
1500 | Thomas Iden, Westwell . |
1501 | Sir William Scott , brabourne -i |
1502 | Ralph St Leger, Ulcombe . |
1503 | William Cromer, Tunstall |
1504 | John Langley, Knolton . |
1505 | Sir Thomas Kempe KB, Ollantigh . |
1506 | Sir Alexander Colepepper, Bedgbury |
1507 | Henry Vane, Tunbridge . |
1508 | Reginald Peckham, Yaldham |
1509 | Sir William Cromer, Tunstall |
1510 | James Digges, Digham Court, Barham . |
1511 | Sir Thomas Boleyn a Hever kastélyból (később Wiltshire grófja 1529 -ben). |
1512 | Thomas Kempe, Ollantigh, Wye |
1513 | Sir John Norton, Northwood, Milton, Kt. |
1514 | Alexander Colepeper, Bedbury, Goudherst |
1515 | Thomas Cheney , Shurland, Sheppey -sziget |
1516 | Sir William Scott , brabourne -i |
1517 | Sir Thomas Boleyn a Hever kastélyból (később Wiltshire grófja 1529 -ben). |
1518 | John Crispe, Quex, Birchington |
1519 | Sir John Wilshire, Stone Castle, Stone, Dartford közelében |
1520 | John Roper, St. Dunstans |
1521 | Throwley helyére Robert Sonds (Towne) került |
1522 | Sir John Fogg, a Repton Ashfordban |
1523 | Sir George Guildford, Hemsted, Benenden |
1524 | Sir William Haute, Bourne Place, Bishopsbourne |
1525 | Henry Vane |
1526 | William Whetenhall, Peckham |
1527 | Sir John Scott , Scot's Hall, Smeeth |
1528 | William Kempe, Ollantigh, Wye |
1529 | Sir Edward Wotton , Boughton Place , Boughton Malherbe |
1530 | William Waller, Groombridge, Speldherst |
1531 | Sir Richard Clement , Ightham Mote |
1532 | Sir William Finch, a Mote közelében, Canterbury, Kt. |
1533 | Thomas Roberts a Cranbrook -i Glastenbury -ből |
1534 | Sir Thomas Poynings, Ostenhanger, Stanford |
1535 | Sir Edward Wotton , Boughton Place , Boughton Malherbe |
1536 | Sir Thomas Wyatt, az Alington Castle, Kt |
1537 | Sir William Haute, Bourne Place, Bishopsbourne |
1538 | Sir William Sidney, Pensherst. Kt |
1539 | Sir Anthony St. Leger , Ulcombe. |
1540 | Anthony Sonds of Throwley |
1541 | Sir Reginald Scott, a Scot's Hall -ból |
1542 | Sir Henry Isley , Sundridge, Kt. |
1543 | Sir Humphrey Stile, Langley Parke , Beckenham, Kt. |
1544 | Sir John Fogg, a Repton Ashford, Kt. |
1545 | Sir Percivall Hart, Lullingstone, Kt. |
1546 | Henry Crispe , Quex, Birchington |
1547 | William Sidley, Scadbury, Southfleet |
1548 | Sir George Harper , Sutton Valence |
1549 | Thomas Culpeper, Bedgbury |
1550 | Sir Thomas Wyatt az Allington kastélyból |
1551 | Sir Henry Isley , Sundridge . |
1552 | Sir John Guildford , Hemsted |
1553 | Sir Robert Southwell , Mereworth |
1554 | William Roper , Welhall |
1555 | Sir Thomas Kempe, Ollantigh, Wye |
1556 | Sir Thomas Moyle |
1557 | George Vane, Badsell, Capel |
1558 | Thomas Wotton , Boughton Place , Boughton Malherbe |
1559 | Nicholas Crispe , Whitstable |
1560 | Warham St Leger , Ulcombe |
1561 | John Tufton |
1562 | Richard Baker a Sissinghurst kastélyból . |
1563 | Sir Thomas Walsingham , Scadbury Manor, Chislehurst közelében |
1564 | Sir Thomas Kempe, Kt. Ollantigh in Wye |
1565 | John Mainey (meghalt 1566 májusában) |
1566 | William Isley, Sundridge |
1566 | John Sedley ( Southfleet) |
1567 | Willam Cromer , Tunstall, Sittingbourne közelében |
1568 | John Browne, Horton |
1569 | Edward Isaac |
1570 | John Leonard, Chevening |
1571 | Walter Mainey, az idősebb, Stapleherst |
1572 | Thomas Fane |
1573 | Thomas Willoughby, a Chidingstone -i Boreplace -ből |
1574 | Sir James Hales, Kt., A Canterbury melletti Dungeonból |
1575 | John Tufton, Hothfield |
1576 | Sir Thomas Scott, a Scot's Hall -ból |
1577 | Edward Boys, Fredvile, Nonington |
1578 | Thomas Wotton , Boughton Place , Boughton Malherbe |
1579 | Thomas Coppinger |
1580 | Thomas Fane , Burston és Thomas Sonds, Throwley |
1581 | Sir George Lullingstone szíve |
1582 | Sir Richard Baker, a Sissinghurst kastélyból |
1583 | Justinian Champneyes, Bexley |
1584 | Michael Sondes , Throwley |
1585 | Willam Cromer, Tunstall |
1586 | James Hales, a Dungeon Canterbury közelében |
1587 | John Fineux , Herne |
1588 | Richard Hardres, a Great Hardres |
1589 | William Sedley (Southfleet) |
1590 | Thomas Willoughby, a Chidingstone -i Boreplace -ből |
1591 | Sampson Lennard , Chepening |
1592 | Robert Binge , Wrotham |
1593 | Michael Sondes , Throwley |
1594 | Sir Edward Wotton , Boughton Place , Boughton Malherbe , ( Wotton báró 1603 -ból) |
1595 | Thomas Palmer , Hougham |
1596 | Sir Moyle Finch , Eastwell (később Baronet Finch) |
1597 | Thomas Kemp, Ollantigh, Wye |
1598 | Martin Barnham, a holingborne -i |
1599 | Roger Twysden , Roydon Hall, Kelet -Peckham |
A 17. századtól a 18. századig
Dátumok | Név |
---|---|
1600 | John Smith a Westenhanger kastélyból , a Hythe közelében |
1601 | Thomas Scott a Smeeth -i Scot Hall -ból |
1602 | Peter Manwood , St. Stevens |
1603 | James Cromer, Tunstall. |
1604 | Sir Thomas Baker a Sissinghurst kastélyból . |
1605 | Sir Moyle Finch , Eastwell, Kt. (később Finch Baronet) |
1606 | Sir Norton Knatchbull, Mersham Hatch, Kt. |
1607 | Robert Edolph, Hinxhill |
1608 | Sir Edward Hales , Woodchurch |
1608 | Nicholas Miller ( Oxonhoath , West Peckham) . |
1609 | Sir William Withens, Eltham, Kt |
1610 | Sir Nicholas Gilborne, Charing, Kt. |
1611 | Sir Maxmilian Dallison of Halling, Kt |
1612 | Sir William Stede, Harietsham, Kt. |
1613 | Sir Anthony Aucher , Bishopsbourne, Kt. |
1614 | Sir Edward Filmer, East Sutton Place. |
1615 | Sir Edwin Sandys , Norburne, Kt. |
1616 | William Beswick, Horsmanden |
1617 | Gabriel Livesey, Hollingborne |
1618 | Thomas Norton , Bobbing |
1619 | Edward Scott , a Smeeth -i Scot Hall -ból |
1620 | Sir John Sedley Bt , The Friars, Aylesford |
1621 | Thomas Roberts a Cranbrook -i Glastenbury -ből |
1622 | Sir George Fane , Burston, Hunton, Kt. |
1623 | Sir John Hayward , Hollingbourne, Kt |
1624 | Sir Thomas Hamond, a Brasted, Kt |
1625 | Sir Isaak Sedley Bt A Nagy Könyv . |
1626 | Sir Basil Dixwell Bt , Broome House, Canterbury közelében . |
1627 | Sir Edward Engeham, Canterbury, Kt |
1628 | Sir William Campion, Combwell, Goudherst, Kt |
1629 | Richard Brown |
1630 | Sir Robert Lewknor Kt, Acris . |
1631 | Nicholas Miller (Wrotham) |
1632 | Sir Thomas Style Bt , Wateringbury |
1633 | Sir John Baker Bt a Sissinghurst kastélyból |
1634 | Edward Chute, Hinxhill |
1635 | Sir William Culpeper Bt , Preston Hall, Aylesford. |
1636 | Sir George Sondes , Throwley, KB |
1637 | Sir Thomas Hendley , Coureshorn, Cranbrook, Kt |
1638 | Sir Edward Canterbury mestere . Kt |
1639 | David Polhill, Otford |
1640 | James Hugeson, a Kinsted |
1641–1643 | Sir William Brockman kezdetben kinevezte, de helyette Sir John Honiwood, Elmsted, Kt. |
1644 | Sir John Rayney Bt , Wrotham Place, Wrotham |
1645 | Sir Edward Monins Bt , Waldershare, West Peckham |
1646 | John Henden, Biddenden |
1647 | Sir Stephen Scott |
1648 | George Selby , Ightham Mote |
1649 | Henry Crispe, Quex, Birchington, Sir Sir Nicholas Crispe helyettesítette |
1650 | George Curteis, a Chart next Sutton Valence munkatársa |
1651 | Thomas Fludd, Otham |
1652 | Bernard Hide |
1653 | John Earle, Thanet, Hothfield |
1654 | Sir Humphrey Tufton, Bt. a Mote in Maidstone |
1655–1657 | Sir Michael Livesey , Bt. Sheppey-sziget keleti egyháza |
1658 | Charles Bowles, Chetham |
1659 | Szerelő |
1660 és 1661 | Sir Robert Austen, a Hall Place első bárónője , Bexley |
1662 | David Polhill, Chipsted |
1663 | Nicholas Toke, Goddington, Great Char |
1664 | Thomas Biggs |
1665 | Sir John Beale Bt , Farningham Court, Maidstone közelében . |
1666 | Sir Humphrey Miller, 1. báró , Oxenhoath |
1667 | Sir William Leech, Squerryes |
1668 | Sir John Williams, Baronet , Elham Court, Elham |
1669 | Robert Jaques |
1670 | Sir John Dorrel |
1671 | Sir William Hugessen, Provender, Norton |
1672 | John Twisleton , a Horsman's Place , Dartfordban |
1673 | Edward Roper helyére 1673. áprilisában Sir Bernard Hyde lépett a Sundridge -ből |
1674 | William Gomeldon, Somerfield Court, Sellindge |
1675 | Francis Vanacker |
1676 | Sir John Cutler, 1. báró , Deptford |
1677 | A tunstall -i John Grove -t 1676. november 22 -én Thomas Cadwell váltotta fel |
1678 | Sir Richard Betenson, a Scadbury Manor első bárónője, Chislehurst közelében, 1677. november 17 -én William Allen, Marden helyéről |
1679 | Sir Richard Betenson, 1. báró , a Scisbury Manor -ból, Chislehurst közelében |
1680 | Ralph Petley, a Hartley Wood Corner munkatársa, 1680 végén George Etkins, Gravesend helyettesítette |
1681 | Sir Henry Palmer, Wingham |
1682–1684 | Archibald Clinkard , Sutton Valence |
1685–1688 | William Rooke, Canterbury (később Sir William Rooke) |
1689 | Sir Robert Filmer Bt , East Sutton Place |
1690 | Thomas Adrian, Bifrons, Patriksbourn |
1691 | Sir Henry Palmer, a Wingham Bt |
1692 | Sir John Marsham, a Mote, Maidstone (meghalt 1692) |
1693 | Sir Nicholas Toke, Goddington, a Nagy Chartban |
1694 | Edmund Davenport, Greensted-Green, Darent |
1695 | William Cage , Milgate, Bearsted |
1696 | Solomon Hougham, Sandwich |
1697 | Richard Goodhugh, Tonbridge |
1698 | George Tunbridge -i gyermekek |
1699 | John Amherst, pl. East Farleigh -ból |
1700 | William Woodgate |
1701 | Isaac Loader, a Deptford |
1702 | Bowyer Hendley , Gore-Court, Otham |
1703 | Thomas Golding , Leyborne |
1704 | Sir Thomas Culpeper Bt , Preston Hall, Aylesford. |
1705 | Sir Edward Betenson, Bt of Scadbury Manor, Chislehurst közelében. |
1706 | Deptfordi Thomas szipogása |
1707 | Percival Hart of Lullingstone |
1708 | Stephen Stringer |
1709 | Sir Comport Fytche Bt , Mount Markfall, Eltham . |
1710 | Sir Thomas Style, 4. Baronet a Wateringbury |
1711 | Humphrey Style of Langley, Beckenhamben |
1712 | John Hooker a Kis Peckhamből |
1713 | Leonard Bartholomew, Oxonhoath , Nyugat -Peckham |
1714 | John Lynch, Grove, a Staple -ben |
1715 | David Polhill , Chipstead |
1716 | Richard Gee, Orpington |
1717 | Richard Sheldon, Aldington, Thurnham |
1718 | John Stevens |
1719 | John Hamilton, ifj |
1720 | Sir Charles Farnaby, Kippington, Sevenoke |
1721 | Jonathan Smith, Ingres, Swanscombe |
1722 | Peter Burrell, Beckenham |
1723 | William Glanville, St. Cleres, Ightham |
1724 | Sir Robert Austen, a Hall Place 4. bárónője , Bexley . |
1725 | James Master of Yotes, Mereworth |
1726 | John Savage (meghalt, 1726 májusában Richard Lewen váltotta fel) |
1727 | Samuel Pugh, Beckenham |
1728 | Robert Weller, Tunbridge |
1729 | Thomas May, a Godmersham Park, Canterbury közelében |
1730 | Mawdistly Best of Park House, Boxley |
1731 | James Brookes |
1732 | William James, Igtham |
1733 | Sir Brook Bridges Bt , a Sandwich melletti Goodneston Parkból , aki hivatalában meghalt, őt pedig Sir Wyndham Knatchbull Bt ( Mersham Hatch ) követte . |
1734 | Henry Hicks, a Deptford |
1735 | Baldwin Duppa, a Hollingbourn juniorja |
1736 | Abraham Spencer, Penhurst |
1737 | Thomas Malyn, Chislehurst |
1738 | Jones Raymond, Langley, Beckenham, helyére Christopher Milles, Nackington |
1739 | Robert Lacey, Elmes, Houghamben. |
1740 | John Smith Lee -ből |
1741 | John Lidgbird, Plumstead |
1742 | John Mason East Greenwichből |
1743 | Thomas Whitaker (Trottiscliffe) |
1744 | John Hodsdon, Lewisham |
1745 | John Cooke, Cranbrook |
1746 | Arthur Harris, Barming |
1747 | William Quilter, Orpington |
1748 | Samuel Collett, Greenwich |
1749 | Richard Hornsby, Horton Kirby |
1750 | Richard Merry, Eltham |
1751 | James Best of Park House, Boxley |
1752 | Sir John Honywood, Bt |
1753 | Sir John Shaw Bt , Eltham Lodge, Eltham. |
1754 | Sir Thomas Rider, Kt., Boughton Moun Chelsea |
1755 | George Sayer, Charing |
1756 | John Cockaine Sole, Bobbing, |
1757 | William Glanville Evelyn, St. Clere |
1758 | Thomas Whittaker (Trottiscliff), |
1759 | Pyke Burfar, Greenwich |
1760 | Sir Thomas Wilson, West Wickham |
1761 | William Jumper a Leeds -i apátságból , Leeds, Kent . |
1762 | Sir George Kelly, a speldhurst -i , akit lovagi vitézségre vittek. |
1763 | William Gordon , Rochester . |
1764 | Henry Goodwin, Deptford. |
1765 | Sir Richard Betenson, Bt. Bradbourn, Sevenoke . |
1766 | William Wilson |
1767 | James Whatman, Boxley |
1768 | Richard Hulse, Baldwin, Dartford közelében , Sir Edward Hulse második fia. |
1769 | William Wheatley, Erith . |
1770 | John Toke, Goddington , a Great Chart -ban. |
1771 | William Daniel Mester, a Yotes Bíróság Mereworth . |
1772 | James Flint, a Judde-házból, Ospringe-ben . |
1773 | Josiah Fuller Farrer, Cleve-court, Thanet . |
1774 | Willshire Emmett ,. a Wiarton, a Boughton Monchelsea . |
1775 | Granville Wheeler, Otterden-helyről. |
1776 | William Perrin, pl. Smith-csarnokában, West Farleigh-ban . |
1777 | Benjamin Harenc, a Footscray helyről . |
1778 | John Ward, a Westerhamből . |
1779 | William Slade, Lewisham . |
1780 | Robert Burrow, a Holwood-hillből. |
1781 | John Cator, Beckenham helyéről. |
1782 | Samuel Boys, Hawkhurst . |
1783 | Henry Hawley, a Grange -ből , Leyborne -ban . amióta létrehozott egy baronetet. |
1784 | Charles Booth, a Harrietsham -i helyről, akit lovaggá ütöttek a fesztivál idején. |
1785 | Edward Knatchbull pl. Provenders, Nortonban , Sir Edward Knatchbull, baronet legidősebb fia. |
1786 | Thomas Hallet Hodges, a Hemsted Parkból , Benendenben . |
1787 | John Cottin, a Hill-parkból, Westerhamben . |
1788 | James Bond, Hayes . |
1789 | John Cartier , a Bedgbury, a Goudhurst |
1790 | Leonard Bartholemew, az Addington -helyről. |
1791 | William James Drake Brockman, Beachborough -ból, Newingtonban , a Hythe közelében . |
1792 | Henry Streatfield, a Highstreet-házból, Chiddingstone-ban . |
1793 | George Norman, The Rookery, Bromley Common. |
1794 | Richard Carew, Orpington . |
1795 | Gabriel Harpur, Gore-Court, Tunstall; Samuel Chambers, pl. egyházközségének kinevezték helyettesévé, és ő töltötte be ezt a tisztséget. |
1796 | John Mumford, Sutton at Hone . |
1798 | John Plumtree |
1799 | Samuel Chambers |
19. század
- 1800. február 5.: John Larking, East Malling
- 1801. február 12.: Edward Austen , Godmersham
- 1802. február 3.: Thomas Godfrey , Ash
- 1803. február 3.: Christopher Cooke, Ash Grove
- 1804. február 1 .: Sir Walter Stirling, 1. báró , Shoreham
- 1805. február 6.: John Minet Fector, Updown
- 1806. február 1 .: John Harrison, Dennehill
- 1807. február 4.: John Simpson, Fairlawn, Sevenoaks
- 1808. február 3.: Charles Milner, a Preston Park
- 1809. február 6 .: Sir Brook William Bridges, 4. báró , Goodneston
- 1810. január 31 .: James Burton , Mabledon
- 1811. február 8. Sir Sir Courtenay Honywood, 5. báró , Evington
- 1812. január 24.: John Wells , a Bickley Parkból
- 1813. február 10 .: John Cator, Beckenham
- 1814. február 4.: James Wildman, a Chilham -kastélyból
- 1815. február 13 .: Robert Foote, Charlton
- 1816: Alexander Evelyn, St. Clere
- 1817: William Alexander Morland, Lamberhurst
- 1818: William Henry Baldock, Petham
- 1819: Tisztelt. John Wingfield Stratford, az Addington Place -ből
- 1820: Sir Thomas Dyke, Lullingstone 4. bárója
- 1821: Sir John Shelley-Sydney, a Penshurst Castie, Bt.
- 1822: John Powell Powell, Quex
- 1823: Thomas Austen , Sevenoaks.
- 1824: Fiennes Wykeham-Martin
- 1825: William George Daniel , a Foley House -ból
- 1826: Sir John Fagge, 7. báró
- 1827: Isaac Minet, Baldwyns
- 1828: Sir Thomas Maryon Wilson, 8. báró
- 1829: Thomas Rider, a Boughton Monchelsea Place -ből, Maidstone közelében
- 1830: Edward Rice, Dane Court
- 1831: Baden Powell, Speldhurst
- 1832: George Douglas, a Chilston Parkból
- 1833: Demetrius Grevis James, Ightham
- 1834: George Stone, Chislehurst
- 1835: John Ward , Holwood
- 1836: Sir Edward Cholmeley Dering, 8. baronet , Surrenden
- 1837: Francis Bradley, a Gore Court -ból
- 1838: Thomas Turner Alkin, a Hunton Court -ból
- 1839: David Salomons , Broom Hill, Tunbridge Wells
- 1840: Arthur Pott, Bentham Hill
- 1841: De La Mark Banks, a Sheppy Court
- 1842: Henry Hoare , Staplehurst
- 1843: Frederick Perkins, Chipsted Place
- 1844: Sir Joseph Hawley, 3. báró , Leybourne Grange
- 1845: Sir Moses Montefiore , East Cliff, Saint Lawrence
- 1846: William Osmun Hammond, Saint Albán
- 1847: John Pelly Atkins, Halsted
- 1848: John Ashley Warre , Westcliffe, Saint Lawrence
- 1849: William Masters Smith, Camer, Meopham
- 1850: Matthew Bell, Bourne House, Bishopsbourne
- 1851: Ford Wilson, Blackhurst, Tonbridge Wells
- 1852: Sir John William Lubbock , High Elms Down, Bt.
- 1853: Francis Colville Hyde of Syndale House, Ospringe
- 1854: Alexander Glendining, Ashgrove, Sevenoaks
- 1855: Sir Walter Charles James, 2. báró , Betteshanger , Sandwich közelében
- 1856: Richard Paterson, Leisons, Chislehurst
- 1857: John Savage, Szent Leonards
- 1858: Edward Ladd Betts, Preston Hall, Aylesford
- 1859: Sir Richard Tufton, 1. báró , a Hothfield Place -től, Maidstone közelében
- 1860: Sir Courtenay Honywood, 7. báró , Evington, Elmstead, Canterbury közelében
- 1861: Alexander Randall, a Foley House -ból, Maidstone
- 1862: Henry Bannerman, Hunton Court, Maidstone közelében
- 1863: Samuel Long, Bromley Hill
- 1864: George Field, az Ashurst Parkból, Tonbridge Wells közelében
- 1865: Robert Rodger, a Hadlow kastélyból, Tonbridge közelében
- 1866: Thomas Farmer Baily, Hall Place, Leigh
- 1867: William Moore, Wierton
- 1868: Stephen Musgrave Hilton, Bramling House, Ickham
- 1869: Joseph Ridgway, Fairlawn, Shipbourne
- 1870: Sir Edmund Filmer, az East Sutton Park 9. bárónője
- 1871: Francis Philips, Lee Priory, Ickham
- 1872: Sir John Frederick Croft, a Doddington Place, Bt.
- 1873: John Wingfield Stratford, az Addingfcon Parkból, Maidstone
- 1874: Charles Stewart Hardy, a Chilham kastélyból, Chilham, Canterbury
- 1875: George Duppa, Hollingbourne House, Maidstone
- 1876: Edward Loyd, Lillesden, Hawkhurst
- 1877: Charles John Plumptre, Fredville, Wingham
- 1878: Edward Henry Scott, a Sundridge Parkból, Bromley
- 1879: Thomas Walton Roberts alezredes, Glassenbury House, Cranbrook.
- 1880: Sir David Lionel Goldsmid-Stern-Salomons, a Brooms Hill 2. bárója , Southborough, Tunbridge Wells
- 1881: Mawdistly Gaussen Best, Park House, Boxley
- 1882: Hadnagy - Henry Dorrien Streatfeild ezredes, Chiddingstone, Edenbridge.
- 1883: William Hale Willats, Denton Court, Canterbury,
- 1884: George Samuel Fereday-Smith , Grovehurst , Tunbridge Wells,
- 1885: William Alexander Mackinnon, Acrise Place, Folkestone,
- 1886: Chapman de Laune Faunce de Laune, Sharinged Court, Sittingbourne,
- 1887: Charles Arthur alezredes Madan Warde, a Westerham-i Squerryes Court-tól.
- 1888: William James Thompson, Kippington, Sevenoaks,
- 1889: Joseph Sebag Montefiore, East Cliff Lodge, Ramsgate,
- 1890: Henry Arthur Brassey , Preston Hall, Aylesford,
- 1891: Charles Wheler Wheler, Otterden Place, Faversham
- 1892: Multon Lambarde, Beechmont, Sevenoaks
- 1893: Richard Benyon Berens, vö. Kevington, St. Mary Cray, Dartford
- 1894: Richard James Balston, Springfield House, Maidstone
- 1895: Thomas Bevan, Stone Park, Stone, Dartford közelében
- 1896: A tiszteletreméltó Ralph Pelham Nevill, The Manor, Birling) Maidstone közelében.
- 1897: Richard Coombe Miller, Oakfield, Dartford
- 1898: Norman Watney, Valence, Westerham
- 1899: James Taddy Friend, Northdown, Margate
20. század
- 1900: William Marshall Cazalet , Fairlawn, Shipbourne, Tonbridge
- 1901: Henry Booth Hohler, Fawkham Manor, Longfield
- 1902: Edward Locke Tomlin, Angley Park, Cranbrook
- 1903: Sir Charles Jessel, Bt
- 1904: John Francis William deacon, Mabledon, Tunbridge,
- 1905: William Fearon Tipping ezredes, Brasted Place, Brasted.
- 1906: Thomas Colyer Colyer-Fergusson, Ightham Mote, Sevenoaks,
- 1907: Edward Windsor Hussey, a skót vár, Lamberhurst,
- 1908: Archibald Cameron Norman, The Rookery, Bromley Common, Bromley
- 1909: Charles Stanley Williams ezredes, Ivy House, Bough Beech, Chiddingstone.
- 1910: Robert Norton, Downs House, Yalding
- 1911: George Ashley Dodd, Godinton, Ashford
- 1912: Osmond Elim d'Avigdor Goldsmid, Somarhill, Tonbridge
- 1913: Sir Mark Edlmann Collet of St. Clere, Kemsing, Sevenoaks, Bt.
- 1914: Francis Elmer Speed of Knowlton Court, Dover
- 1915: Algernon Massy Fleet of Darenth Grange, Dartford közelében
- 1916: Cuthbert Arthur Morris Morris-Field, Ashurst Park, Tunbridge Welle
- 1917: Frederick William Hollams, Dene Park, Tonbridge
- 1918: John Middleton Rogers alezredes, DSO, Riverhill, Sevenoaks
- 1919: A tiszt. Henry Augustus Milles-Lade , Nash Court, Boughton, Faversham.
- 1920: William Lee Henry Roberts kapitány, Holborough Court, Snodland,
- 1921: Vivian Trestrail százados, Dampietr Palmer, OBE, Heronden Hall, Tenterden
- 1922: John Wheeler Wheeler-Bennett, CBE, Ravensbourne, Keston
- 1923:
- 1924: Robert Henry Style, Boxley House, Boxley
- 1925: Sir John Dewrance , KBE, Cranmor Place, Walden Koad, Chislehurst
- 1926: Charles Eugene Gunther, Tongswood, Hawkhurst, Kent
- 1927: Frank Cyril Tiarks
- 1928: Sir William Plender, Bt
- 1929: Copley De Lisle Hewitt, The Friars, Aylesford
- 1930: Sir Edmund Davis, a Chilham kastély Kt, Canterbury közelében
- 1931: Sir John Theodore Prestige őrnagy, Kt, Bourne Park, Bishopsbourne, Canterbury közelében
- 1932:
- 1933: Alfred Charles Leney úr
- 1934: Arthur Charles Davis úr
- 1935: WK Whigham úr
- 1936: Arthur Laurance alezredes Cecil Neame OBE
- 1937: Lord Plender
- 1938: Max Teichman-Derville, Alderman őrnagy
- 1940: Sir Louis Newton, Bt
- 1941: Sir Edward William Meyerstein (1864–1942). Hivatkozások: The Seaxe, 38. szám, 2001t: Edward William Meyerstein.
- 1947: Charles Norman
- 1948: Thomas Neame, Preston Lea, Faversham.
- 1949: Francis Walter Chamberlain, CBE, The Glebe House, West Wickham
- 1950: Charles Wake Norman vezérőrnagy, CBE, a Street House-ból, Hayes.
- 1951: Leslie Doubleday, a Hempstead House -ból, Tonge, Sittingbourne közelében.
- 1952: Willie Emerson Dedrick, Brome House, West Mailing
- 1953: Sir Henry Joseph d'Avigdor-Goldsmid őrnagy , Bt. , DSO, MC, TD, Somerhill House , Tonbridge
- 1954: John Roberts O'Brien Warde őrnagy, TD, Squerryes Court, Westerham.
- 1955: Jasper Beale Neame, Esq., Cratloe, Faversham
- 1956: Sir (Hugh) Garrard Tyrwhitt-Drake , Kt., Cobtree Manor, Maidstone
- 1957: Hugh Ronald Norman dandártábornok, DSO, St. Clere, Kemsing
- 1958: Sir George Jessel, Baronet, MC, Ladham House, Goudhurst
- 1959: Sir Henry Ruthven Moore tengernagy, GCB, CVO, DSO, The Beck, Wateringbury
- 1960: Peter Victor Ferdinand Cazalet , Fairlawne, Tonbridge.
- 1961: Sir John James Kenward Best-Shaw parancsnok, Bt., RN, Boxley Abbey, Maidstone
- 1962: Walter Henry Whigham, Cobham Court, Bekesbourne, Canterbury közelében.
- 1963: Christopher Edward Clive Hussey, CBE, Scotney Castle, Lamberhurst
- 1964: Cuthbert Ackroyd
- 1965: Walter Charles Withecomb Brice of Highover, Hoo, Rochester közelében.
- 1966: William Owen Hamborough Joynson alezredes, Tebbs Corner, Ightham, Sevenoaks közelében.
- 1967: Cecil Stuart Chiesman, Longways, Denbridge Road, Bickley.
- 1968: Gerald Wellington Williams
- 1969: William Hope Loudon, Olantigh, Wye, Ashford közelében.
- 1970: William Michael Robson őrnagy
- 1971: Sir Derek Greenaway Bt TD JP
- 1972: Anthony James Hannam Taylor TD
- 1973: Kenneth McAlpine, The Priory, Lamberhurst
- 1974: David George Wilfrid Barham JP, Hole Park, Rolvenden
- 1975: John Gore Phillimore, The Postern, Tonbridge
- 1976: Garth Leslie Doubleday alezredes
- 1977: Anthony George Pige Leschallas, Esq., Hocker Edge House, Cranbrook.
- 1978: Ion Calvocoressi őrnagy , Court Lodge, Westerham.
- 1979: John Keith Shipton, The Manor House, Upper Hardres, Canterbury
- 1980: Edward St John Brice, Hoo Lodge, Hoo, Rochester
- 1981: Marianna, Monckton brenchley -i várnagy
- 1982: Robert Victor John Evans, Squerryes Lodge, Westerham
- 1983: Maurice Alan Atherton dandártábornok, Digges Place, Barham, Canterbury
- 1984: Richard James Corben, Great Ivy Mill, Laza, Maidstone
- 1985: Sir Marc Noble őrnagy, Bt
- 1986: Theda, Brian Fitzgerald Moore, George House, Bridge Street, Wye, Ashford.
- 1987: Richard Dewar Neame kapitány, The Court House, Bishopbourne, Canterbury.
- 1988: John Rochfort Yerburgh alezredes, Hartlip Place
- 1989: Hon. Henry Cornwallis Maude, Wingham Well House, Wingham
- 1990: John St Andrew Warde, a Westerham -i Squerryes Court -ból
- 1991: David McArthur Holman, Crundale House, Crundale, Canterbury
- 1992: Henry Hyde Villiers JP, Ulcombe Place, Ulcombe, Maidstone
- 1993: Hon Robin Charles Denison-Pender
- 1994: Rosemary Chloe tanárnő, Hadlow Place, Tonbridge
- 1995: Robin John Baker White, Street End Place, Street End, Canterbury.
- 1996: Paul James Cranston Smallwood, The Old Rectory, Stanford, Ashford.
- 1997: Edwin Roy Pratt Boorman, Redhill Farm, Redhill, Wateringbury.
- 1998: John Philip Merricks, The Manor, Icklesham, Rye, East Sussex
- 1999: John Bernard Sunley, a Godmersham Park munkatársa
Jelen század
- 2000: Roderick Francis Loder-Symonds, Denne Hill Farm, Womenswold, Canterbury.
- 2001: Robert Harry Beale Neame CBE DL, Dane Court, Kits Hill, Selling, Faversham.
- 2002: Charles Lancelot Dawes, Leacon Hall , Warehorne, Ashford.
- 2003: Anthony Hugh Verner Monteuuis, Park Holt, Penshurst, Tonbridge
- 2004: James Rushworth Hope Loudon, Olantigh, Wye, Ashford
- 2005: William Arthur Andrew Wells TD, Mere House, Mereworth
- 2006: Amanda Cottrell JP
- 2007: Nigel Leonard Wheeler
- 2008: Richard John Oldfield, a Doddington Parkból
- 2009: Jane Margaret Rogers , Riverhill House, Sevenoaks
- 2010: Peregrine Massey, Boldshaves, Woodchurch
- 2011: Georgie Mary Warner, Petteridge Place, Brenchley
- 2012: Mike Bax
- 2013: Lord Colgrain of Sevenoaks
- 2014: Hugo M Fenwick, Egerton, Ashford
- 2015: William Alexander, Shoreham, Sevenoaks
- 2016: Kathrin Smallwood, Charing
- 2017: George E. Jessel
- 2018: Susan Jane Ashton, Tenterden
- 2019: Paul Jonathan Barrett, Wickhambreaux, Canterbury
- 2020: Remony asszony Elizabeth St John Millwater, Sandwich
Megjegyzések
Hivatkozások
- Cokayne, George Edward, szerk. (1903), Complete Baronetage 1649–1664 , 3 , Exeter: William Pollard és társai, p. 5